English (UK)

Informačná tabuľka:

  kategória:    zo Slovenska
  zdroj/viac info:   Karpadská nadácia
   
  oblasť podpory:     Zlepšenie života                                                        
  aktuálne od:   30. 10. 2015
  aktuálne do:   04. 01. 2016

 

Getrag pre ľudí

Grantový program Getrag pre ľudí je financovaný z Nadačného fondu Getrag spravovaného Karpatskou nadáciou.

Program Getrag pre ľudí podporí malé svojpomocné a verejne prospešné projekty aktívnych jednotlivcov a mimovládnych neziskových organizácií, ktorých iniciátorom sú zamestnanci GETRAG FORD Transmissions Slovakia s. r. o. Projekty môžu byť realizované v akejkoľvek tematickej oblasti a musia nadväzovať na už existujúce aktivity organizácií alebo dobrovoľnícke zapojenie sa zamestnancov. Môže to byť oprava detského ihriska, vybudovanie studničky, pomoc pri letnom tábore pre deti, zorganizovanie podujatia – čokoľvek, čo ľudia potrebujú a v čom si dokážu sami pomôcť.

Ciele programu:
• Vytvoriť príležitosť pre zamestnancov GETRAG FORD Transmissions Slovakia s.r.o. realizovať svoje kreatívne a inovatívne nápady pre zlepšenie života tam, kde žijú.
• Podpora zamestnancov a ich dobrovoľníckej angažovanosti s cieľom posilňovať úzke prepojenie kariéry a pracovného života s mimopracovnou činnosťou.

Oprávnení žiadatelia
Neziskové organizácie rôznych právnych foriem, ktoré sú nezávislé od politických strán, cirkví a komerčných organizácií, samosprávy, školy a neformálne skupiny obyvateľov, v ktorých sa angažujú zamestnanci firmy GETRAG FORD Transmissions Slovakia s. r. o. O grant sa môžu uchádzať fyzické aj právnické osoby.

Cieľový región programu
Program sa realizuje v regióne východného Slovenska – Košický a Prešovský samosprávny kraj a aktivity podporených projektov musia byť realizované na tomto území.

Výzva 2016
V piatok 30. októbra bola otvorená výzva 2016 programu, v rámci ktorej bude prerozdelených 15 000 EUR. Všetky informácie o tom, aké projekty budú podporené a ako sa uchádzať o finančnú pomoc, nájdete vo Výzve.

Realizácia podporených projektov môže začať najskôr 21. marca 2016 a musí skončiť najneskôr 31. októbra 2016. Žiadosti prijímame do 4. januára 2016.
Minimálna výška grantu na jeden projekt je 500 EUR. Maximálna výška grantu pre fyzické osoby je 1 500 EUR a pre právnické osoby 3 500 EUR.

V prípade záujmu o konzultáciu sme Vám do 21. decembra 2015 do 16:00 hod. k dispozícii na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., resp. na tel. č. .


Povinné prílohy k žiadosti o grant

Žiadost o grant_GPL_2016
Rozpočet_GPL_2016
Vyhlásenie_zamestnanec_GPL_

 

Joomla SEO by AceSEF
2015  |  BALTEUS spol. s. r. o.  |  Všetky práva na obsah vyhradené.